• Sleva!
IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení
search
  • IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení
  • IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení
  • IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení
  • IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení

IN 12/5 C - ventilátor do koupelny v základním provedení

0051100
374,00 Kč
Cena včetně DPH

Axiální ventilátor do koupelny i na toaletu O.ERRE IN 12/5 C s tenkou mřížkou v základním provedení bez přídavných funkcí o průměru 120mm.

Počet
Dostupnost: Skladem

   Axiální ventilátory O.ERRE série IN pro odsávání vzduchu přímo, nebo pomocí krátkého potrubí. Celá série IN se skládá ze základních rozměru průměru 100-120-150mm. Dále se vyrábí v provedení s kluzným pouzdrem i kuličkovými ložisky, ve variantě s automatickou žaluzií, ale i pro bezpečné napětí 12V (SELV).
   Ventilátory jsou vhodné pro instalaci na stěnu i do stropu. Tenká mřížka s originálním inovovaným designem, rychlou a funkční instalací bez použití šroubů. Všechny modely jsou dodávané se světelnou signalizací chodu ventilátoru. Upevnění na stěnu se provádí pomocí dvou šroubů. Krátký vnitřní rozměr hrdla ventilátoru umožňuje instalace tam, kde je např. hned za stěnou v potrubí zahnuté koleno. Ventilátor je standardně vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje vniknutí nežádoucích vnějších vlivů (zápach, hmyz,...), při vypnutém ventilátoru. Po spuštění se lamely klapky rozevřou a umožní přirozené odvětrávání. Klapku je možné z ventilátoru odejmout.
   Ventilátor má vysoký výkon, tichý chod a nízkou spotřebu. Stupeň krytí je IPX4 (mimo ventilátorů se šňůrkovým spínačem) a max. teplota přepravovaného vzduchu je 45°C.

Vyráběné varianty ventilátorů

  • Základní provedení: ventilátor je bez rozšiřujících prvků. 
  • Se šňůrkovým spínačem: ventilátor je ovládaný šňůrkovým spínačem. 
  • S časovým doběhem: ventilátor má funkci časového doběhu nastavitelnou v rozmezí 2 - 20 min. Elektronika časovače je integrovaná uvnitř ventilátoru. 
  • Se senzorem vlhkosti (hydrostatem): ventilátor je vybaven snímačem, který ovládá spínání ventilátoru v závislosti na vlhkosti okolního vzduchu. Hodnotu vlhkosti pro spuštění lze nastavit v rozsahu 40 - 90%. Po poklesu vlhkosti pod nastavenou úroveň ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 20 min. 
  • Se senzorem pohybu (IR):  ventilátor je automaticky spuštěn, pokud infračervený senzor detekuje pohyb v jeho zorném úhlu. V případě že pohyb ustane, ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 20 min. 


UPOZORNĚNÍ:
ventilátory O.ERRE vybavené časovým doběhem spínají vždy s drobným cca 2-3s zpožděním. Nejedná se o chybu, ale vlastnost časového doběhu. Tato vlastnost zamezuje nechtěnému spuštění ventilátoru např. vlivem výpadku elektřiny, napěťových špiček sítě, rušení dalšími obvody (např. svítidel) a podobně.

0051100

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz]
220-240V
Krytí IP
IPx4
Třída ochrany
II (izolací)
Průměr [mm]
120
Barva ventilátoru
bílá
Konstrukce ventilátoru
axiální
Úroveň akustického hluku [dB/3m]
38,8
Možnost nonstop provozu
ne
Průtok vzduchu [m³/hod]
120
Max. statický tlak [mm H2O]
4,6
Maximální teplota média [°C]
45
Statický tlak [Pa]
45
Příkon [W]
18
SELV - 12V
ne
Zvýšený výkon
ne
Automatická žaluzie
ne
Časový spínač
ne
Vlhkostní čidlo s časovačem
ne
Pohybové čidlo s časovačem
ne
Tahový spínač
ne
Signalizační kontrolka
ano
Snížená hlučnost
ne
Zpětná klapka
ano
Kuličková ložiska
ne
Nízký profil
ano
Váha [kg]
0,6
Záruka
2 roky

Ke stažení

Katalog O.ERRE - IN

Katalogový list ventilátorů O.ERRE série IN

Ke stažení (511.75KB)