AXIA HD 30 4M  - vysoce odolný průmyslový axiální ventilátor
  • AXIA HD 30 4M  - vysoce odolný průmyslový axiální ventilátor

Ventilátor AXIA-HD-30-4M, ø300mm, 120W, 2150m3/h, IP55

73103
7 232,00 Kč
S DPH
Průmyslový axiální ventilátor O.ERRE AXIA-HD-30-4M s vysokým výkonem, odolností a čtvercovou přírubou. Průměr hrdla 300mm, průtok 2150m3/h, příkon 120W, krytí IP55, 230V.
Počet
Dostupnost: 25 dnů

Axiální ventilátory AXIA HD, jsou určeny do náročného prostředí s požadavkem na velkou kapacitou průtoku vzduchu. Nástěnná montáž pro přímý odvod vzduchu ven přímo, nebo pomocí krátkého potrubí. Ventilátory jsou vhodné pro aplikace s montáží na strojích, kde je vyžadováno nucené odvětrání, nebo nasávání vzduchu. Maximální teplota přepravovaného vzduchu je 60°C.

Pro bezpečnost jsou ventilátory osazeny ochranou mřížkou. Tělo ventilátoru a mřížka je vyrobena z oceli, která je ošetřena epoxidovou antikorozní vrstvou. Vrtule je z nylonového materiálu, který umožňuje vysoký výkon. Dlouhou životnost motoru zajišťuje použití kuličkových ložisek. Díky krytí IP55, lze ventilátor použít ve venkovním prostředí. Změna směru otáček motoru je možná u všech modelů ventilátorů AXIA HD. Celá série se vyrábí jak v jednofázovém, i třífázovém provedení. Otáčky motoru je možné regulovat pomocí průmyslového regulátoru, který je třeba vybírat dle typu ventilátoru.

Možnosti použití ventilátorů AXIA HD. Tato série je především vhodná pro instalaci v průmyslovém prostředí, jako např.: průmyslové objekty, skladové prostory, přístřešky, pěstitelské a chovatelské objekty, garáže, parkoviště, velké kuchyně, sportovní zařízení, supermarkety a obchodní centra, chladicí zařízení pro elektrárny, elektrické rozvodné skříně, a podobně.

73103

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz]
220-240V
Jmenovitý proud [A]
Krytí IP
IP55
Průměr [mm]
300
Konstrukce ventilátoru
axiální
Úroveň akustického hluku [dB/3m]
Průtok vzduchu [m³/hod]
2150
Maximální teplota média [°C]
Statický tlak [Pa]
145
Otáčky [min]
Více rychlostí [ot./min]
ne
Počet fází
jednofázové
Příkon [W]
Zvýšený výkon
ano
Kuličková ložiska
ano
Váha [kg]
6.1
Záruka
2 roky

Ke stažení

Katalog O.ERRE AXIA

Katalogový list průmyslových ventilátorů O.ERRE série AXIA v angličtině

Ke stažení (1.3M)