137.6411 - vodotěsná zásuvka 16A,250V s krabicí, série Protecta IP66

137.6411

Nové zboží

PROTECTA IP66 - vodotěsná a prachotěsná zásuvka jednoduchá 16A,250V (230V). Určené pro montáž na omítku, dodáváno včetně jednoduché nástěnné krabice.

Více informací

12 ks

Skladem

342 Kč

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz] 200-250V
Krytí IP IP 66
Materiál odolný UV ano
Záruka 2 roky

Více informací

   Série PROTECTA IP66 je řada vodotěsných a prachotěsných spínačů a zásuvek. Svojí vysokou odolností je určena především do prostředí, kde je kladen právě důraz na ochranu před vniknutím vody a prachu. Celá série je velmi designově propracovaná a její možné využití nalezneme v každé aplikací, kde požadujeme vysoké krytí IP a nejen tam. Použité materiály jsou ze samozhášivého termoplastu a celý výrobek je testován žhavou smyčkou do 850 °C. Samozřejmostí je i odolnost chemickým a atmosférickým vlivům, včetně UV záření.

Možnosti použití:

  • k bazénům a vířivkám
  • na zahrady, terasy, skleníky
  • do myčky a mycích prostor
  • do kuchyní, garáží,…

 

    Spínače i zásuvky lze instalovat jak na povrch, tak pod omítku. Prodávají se varianty přímo ,,na povrch“, kde je součástí i jednoduchá instalační krabice (typ 137.101), nebo varianty ,,pod omítku“, kde jsou spínače a zásuvky dodávány bez instalační krabice a krabice se dodává jako příslušenství. U varianty pod omítku, lze pak vybrat libovolný typ instalační krabice pro sérii PROTECTA. Instalační krabice na povrch i pod omítku v jednoduchém nebo dvojitém provedení, ale i krabice s možnou instalací na sloupek jako ukončovací i průběžné.

  Spínače jsou velice povedené a jejich design lze ještě podtrhnout případným podsvětlením kontrolky, nebo i spínací plošky. Ke spínačům je dodávána jedna LED pro podsvětlení kontrolky. Pro podsvětlení spínací plošky se používají 2ks přídavných LED, které je možné koupit jako příslušenství.

   Krytí IP66 u zásuvek je zabezpečeno speciálním gelovým těsněním, které těsní kabel i při zasunuté vhodné vidlici. Toho krytí IP66 lze dosáhnout hlavně u drobnějších typů vidlic, které nemají dlouhou masivní izolaci kolem kabelu. Pro běžné použití lze zásuvku samozřejmě použít s jakoukoliv vidlicí. 

Příslušenství

Ke stažení

Katalog SCAME - sekce 14

Katalogový list SCAME-CZ se sortimentem vodotěsný a prachotěsných zásuvek a vypínačů řady PROTECTA IP66.

Ke stažení (882.98k)