IN BB 12/5 - ventilátor do koupelny v základním provedení

0052600

Nové zboží

Axiální ventilátor do koupelny i na toaletu O.ERRE IN BB 12/5 s tenkou mřížkou, kuličkovými ložisky, v základním provedení bez přídavných funkcí o průměru 120mm.

Více informací

6 ks

Skladem

718 Kč

-267 Kč

985 Kč

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz] 220-240V
Krytí IP IP X4
Třída ochrany II (izolací)
Průměr [mm] 120
Barva ventilátoru bílá
Konstrukce ventilátoru axiální
Úroveň akustického hluku [dB/3m] 35,8
Možnost nonstop provozu ne
Průtok vzduchu [m³/hod] 180
Max. statický tlak [mm H2O] 4,6
Maximální teplota média [°C] 45
Statický tlak [Pa] 45
Příkon [W] 18
SELV - 12V ne
Zvýšený výkon ne
Automatická žaluzie ne
Časový spínač ne
Vlhkostní čidlo s časovačem ne
Pohybové čidlo s časovačem ne
Tahový spínač ne
Signalizační kontrolka ano
Snížená hlučnost ne
Zpětná klapka ne
Kuličková ložiska ano
Nízký profil ano
Váha [kg] 0,6
Záruka 2 roky

Více informací

   Axiální ventilátory O.ERRE série IN pro odsávání vzduchu přímo, nebo pomocí krátkého potrubí. Celá série IN se skládá ze základních rozměru průměru 100-120-150mm. Dále se vyrábí v provedení s kluzným pouzdrem i kuličkovými ložisky, ve variantě s automatickou žaluzií, ale i pro bezpečné napětí 12V (SELV).
   Ventilátory jsou vhodné pro instalaci na stěnu i do stropu. Tenká mřížka s originálním inovovaným designem, rychlou a funkční instalací bez použití šroubů. Všechny modely jsou dodávané se světelnou signalizací chodu ventilátoru. Upevnění na stěnu se provádí pomocí dvou šroubů. Krátký vnitřní rozměr hrdla ventilátoru umožňuje instalace tam, kde je např. hned za stěnou v potrubí zahnuté koleno. Ventilátor je standardně vybaven zpětnou klapkou, která zabraňuje vniknutí nežádoucích vnějších vlivů (zápach, hmyz,...), při vypnutém ventilátoru. Po spuštění se lamely klapky rozevřou a umožní přirozené odvětrávání. Klapku je možné z ventilátoru odejmout.
   Ventilátor má vysoký výkon, tichý chod a nízkou spotřebu. Stupeň krytí je IPX4 (mimo ventilátorů se šňůrkovým spínačem) a max. teplota přepravovaného vzduchu je 45°C.

Vyráběné varianty ventilátorů

  • Základní provedení: ventilátor je bez rozšiřujících prvků. 
  • Se šňůrkovým spínačem: ventilátor je ovládaný šňůrkovým spínačem. 
  • S časovým doběhem: ventilátor má funkci časového doběhu nastavitelnou v rozmezí 2 - 20 min. Elektronika časovače je integrovaná uvnitř ventilátoru. 
  • Se senzorem vlhkosti (hydrostatem): ventilátor je vybaven snímačem, který ovládá spínání ventilátoru v závislosti na vlhkosti okolního vzduchu. Hodnotu vlhkosti pro spuštění lze nastavit v rozsahu 40 - 90%. Po poklesu vlhkosti pod nastavenou úroveň ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 20 min. 
  • Se senzorem pohybu (IR):  ventilátor je automaticky spuštěn, pokud infračervený senzor detekuje pohyb v jeho zorném úhlu. V případě že pohyb ustane, ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 20 min. 


UPOZORNĚNÍ:
ventilátory O.ERRE vybavené časovým doběhem spínají vždy s drobným cca 2-3s zpožděním. Nejedná se o chybu, ale vlastnost časového doběhu. Tato vlastnost zamezuje nechtěnému spuštění ventilátoru např. vlivem výpadku elektřiny, napěťových špiček sítě, rušení dalšími obvody (např. svítidel) a podobně.

Ke stažení

Katalog O.ERRE - IN

Katalogový list ventilátorů O.ERRE série IN v češtině

Ke stažení (1.25M)