SILEO 100 – výkonný, tichý a úsporný ventilátor

SILEO 100

Nové zboží

Velmi efektivní, výkonný a přitom úsporný axiální ventilátor Blauberg SILEO 100 v základním provedení, s nízkou spotřebou a tichým chodem o průměru 100mm. Ventilátor má stylový design a zajišťuje vysoký komfort v koupelnách či na toaletě.

Více informací

5 ks

Skladem

1 130 Kč

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz] 220-240V
Jmenovitý proud [A] 0,049
Krytí IP IP 45
Třída ochrany II (izolací)
Materiál odolný UV ano
Průměr [mm] 100
Barva ventilátoru bílá
Konstrukce ventilátoru axiální
Úroveň akustického hluku [dB/3m] 25
Možnost nonstop provozu ne
Průtok vzduchu [m³/hod] 97
Maximální teplota média [°C] 40
Statický tlak [Pa] 44
Více rychlostí [ot./min] ne
Příkon [W] 7,5
SELV - 12V ne
Zvýšený výkon ne
Automatická žaluzie ne
Časový spínač ne
Vlhkostní čidlo s časovačem ne
Pohybové čidlo s časovačem ne
Tahový spínač ne
Signalizační kontrolka ne
Snížená hlučnost ano
Zpětná klapka ano
Kuličková ložiska ano
Nízký profil ne
Váha [kg] 1
Rozměry obalu [mm] 170x170x135
Záruka 5 let

Více informací

Výkonné axiální ventilátory SILEO s vysokou efektivitou, nízkou spotřebou elektrické energie a tichým chodem. Vhodné pro instalaci na stěnu i do stropu, na odsávání vzduchu z místnosti.

Možnosti použití: rodinné domy, byty, kanceláře, komerční prostory, restaurace, zdravotnická zařízení, školy, školky.
Vlastnosti výrobku: Speciálně navržený tvar vrtule, zajišťuje vysokou kapacitu průchodu vzduchu a nízkou hlučnost. Tělo i vrtule jsou vyrobeny z kvalitního antistatického plastu a odolného proti UV záření. Ventilátor má zpětnou klapku, která zamezuje zpětným rázům vzduchu. Vysoký stupeň krytí IP 45. Ventilátor je ideálním řešením pro odvětrání koupelen a sprch. Nízká spotřeba energie 7,5W díky vysoce účinnému motoru. Motor je umístěn na speciálním anti-vibračním systému. Vyfukovaný vzduch prochází přes speciálně vyvinutý vzduchový usměrňovač, který snižuje turbulence, zvyšuje tlak vzduchu a snižují hlučnost.

Ventilátory BLAUBERG jsou vyráběny v souladu s evropskými standardy a normami pro nízké napětí a elektromagnetickou kompatibilitu. Jsou zařazeny do třídy spotřebičů s dvojitou izolací a stupněm ochrany IP 45.

Vyráběné varianty ventilátorů řady SILEO

  • Základní provedení: ventilátor je bez rozšiřujících prvků. 
  • Se šňůrkovým spínačem: ventilátor je ovládaný šňůrkovým spínačem. Délka šňůrky je cca 20cm. 
  • S časovým doběhem: ventilátor má funkci časového doběhu nastavitelnou v rozmezí 2 - 30 min. Elektronika časovače je integrovaná uvnitř ventilátoru. 
  • Se senzorem vlhkosti (hydrostatem): ventilátor je vybaven snímačem, který ovládá spínání ventilátoru v závislosti na vlhkosti okolního vzduchu. Hodnotu vlhkosti pro spuštění lze nastavit v rozsahu 60 - 90%. Po poklesu vlhkosti pod nastavenou úroveň ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 30 min. 
  • Se senzorem pohybu (IR):  ventilátor je automaticky spuštěn, pokud infračervený senzor detekuje pohyb v jeho zorném úhlu (úhel 100°, vzdálenost 1-4m). V případě že pohyb ustane, ventilátor zůstává v chodu ještě po dobu nastaveného časového doběhu, v rozmezí 2 - 30 min.