137.3112 - vodotěsný spínač č.7 20A bez krabice, série Protecta IP66

137.3112

Nové zboží

PROTECTA IP66 - vodotěsný a prachotěsný spínač č.7 20Ax, 250V (230V). Dodáváno bez instalační krabice, kde krabici je nutné zakoupit jako příslušenství. Dle krabice je pak instalace možná pod omítku, na omítku, na sloupek, nebo do dvojitých krabic.

Více informací

7 dnů

372 Kč

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz] 200-250V
Krytí IP IP 66
Materiál odolný UV ano
Záruka 2 roky

Více informací

   Série PROTECTA IP66 je řada vodotěsných a prachotěsných spínačů a zásuvek. Svojí vysokou odolností je určena především do prostředí, kde je kladen právě důraz na ochranu před vniknutím vody a prachu. Celá série je velmi designově propracovaná a její možné využití nalezneme v každé aplikací, kde požadujeme vysoké krytí IP a nejen tam. Použité materiály jsou ze samozhášivého termoplastu a celý výrobek je testován žhavou smyčkou do 850 °C. Samozřejmostí je i odolnost chemickým a atmosférickým vlivům, včetně UV záření.

Možnosti použití:

  • k bazénům a vířivkám
  • na zahrady, terasy, skleníky
  • do myčky a mycích prostor
  • do kuchyní, garáží,…

 

    Spínače i zásuvky lze instalovat jak na povrch, tak pod omítku. Prodávají se varianty přímo ,,na povrch“, kde je součástí i jednoduchá instalační krabice (typ 137.101), nebo varianty ,,pod omítku“, kde jsou spínače a zásuvky dodávány bez instalační krabice a krabice se dodává jako příslušenství. U varianty pod omítku, lze pak vybrat libovolný typ instalační krabice pro sérii PROTECTA. Instalační krabice na povrch i pod omítku v jednoduchém nebo dvojitém provedení, ale i krabice s možnou instalací na sloupek jako ukončovací i průběžné.

  Spínače jsou velice povedené a jejich design lze ještě podtrhnout případným podsvětlením kontrolky, nebo i spínací plošky. Ke spínačům je dodávána jedna LED pro podsvětlení kontrolky. Pro podsvětlení spínací plošky se používají 2ks přídavných LED, které je možné koupit jako příslušenství.

   Krytí IP66 u zásuvek je zabezpečeno speciálním gelovým těsněním, které těsní kabel i při zasunuté vhodné vidlici. Toho krytí IP66 lze dosáhnout hlavně u drobnějších typů vidlic, které nemají dlouhou masivní izolaci kolem kabelu. Pro běžné použití lze zásuvku samozřejmě použít s jakoukoliv vidlicí. 

Příslušenství

Ke stažení

Katalog SCAME - sekce 14

Katalogový list SCAME-CZ se sortimentem vodotěsný a prachotěsných zásuvek a vypínačů řady PROTECTA IP66.

Ke stažení (882.98k)