AXIA TT 35 4M  - průmyslový ventilátor s kompaktním motorem
  • AXIA TT 35 4M  - průmyslový ventilátor s kompaktním motorem

Ventilátor AXIA-TT-35-4M, ø350mm, 130W, 3400m3/h, IP44

73208
9 998,00 Kč
S DPH
Průmyslový axiální ventilátor O.ERRE AXIA-TT-35-4M se čtvercovou přírubou a kompaktním motorem. Průměr hrdla 350mm, průtok 3400m3/h, příkon 130W, krytí IP44, 230V.
Počet
Dostupnost: 25 dnů

Axiální průmyslové ventilátory AXIA TT s vysokým výkonem průtoku vzduchu a kompaktním motorem. Nástěnná montáž pro přímý odvod vzduchu ven přímo, nebo pomocí krátkého potrubí. Ventilátory jsou vhodné pro aplikace s montáží na strojích, kde je vyžadováno nucené odvětrání, nebo nasávání vzduchu. Hlavní předností tohoto ventilátoru jsou kompaktní rozměry motoru, při dosažení vysokého výkonu a nízké hladiny hluku. Maximální teplota přepravovaného vzduchu je 55°C.

Bezpečnostní mřížka, tělo i vrtule jsou vyrobeny z oceli, která je ošetřena epoxidovou antikorozní vrstvou. Motor s vrtulí jsou osazeny kuličkovými ložisky, kde je vše staticky a dynamicky vyvážené, což zaručuje dlouhou životnost celého výrobku. Krytí motoru je IP44 nebo IP54, v závislosti na modelu. Změna směru otáček ventilátoru je možná u třífázových i jednofázových modelů, kromě modelů ,,AXIA TT 20 4M“ a ,,AXIA TT 25 4M“. Otáčky motoru je možné regulovat pomocí průmyslového regulátoru, který je třeba vybírat dle typu ventilátoru.

Možnosti použití ventilátorů AXIA TT. Tato série je především vhodná pro instalaci v průmyslovém prostředí, jako např.: průmyslové objekty, skladové prostory a přístřešky, pěstitelské a chovatelské objekty, garáže a parkoviště, velké kuchyně, sportovní zařízení, supermarkety a obchodní centra, chladicí zařízení pro elektrárny, elektrické rozvodné skříně a podobně. 

73208

Parametry

Jmenovité napětí [V~50Hz]
220-240V
Jmenovitý proud [A]
Krytí IP
IP44
Průměr [mm]
350
Konstrukce ventilátoru
axiální
Úroveň akustického hluku [dB/3m]
Průtok vzduchu [m³/hod]
Maximální teplota média [°C]
Statický tlak [Pa]
Otáčky [min]
Více rychlostí [ot./min]
ne
Počet fází
jednofázové
Příkon [W]
130
Zvýšený výkon
ano
Kuličková ložiska
ano
Nízký profil
ano
Váha [kg]
Záruka
2 roky

Ke stažení

Katalog O.ERRE AXIA

Katalogový list průmyslových ventilátorů O.ERRE série AXIA v angličtině

Ke stažení (1.3M)